PracaOferty pracy Kraków › Lider ds. Jakości Procesu Produkcyjnego - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Lider ds. Jakości Procesu Produkcyjnego - rekrutacja online

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Reprezentujemy firmę specjalizującą się w produkcji innowacyjnych materiałów kompozytowych, która obecnie poszukuje osoby na stanowisko Lidera ds. Jakości Procesu Produkcyjnego.

Lider ds. Jakości Procesu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Kraków Zadania:
  • Nadzorowanie procesu produkcji pod względem jakościowym oraz weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem (około 5 osób);
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją wdrożenia kompleksowego planu doskonalenia jakości produktów i procesów technologicznych spółki;
  • Identyfikacja i nadzór nad wymaganiami jakościowymi klientów oraz charakterystykami specjalnymi produktów oraz procesów w fazie prototypowania i seryjnej produkcji;
  • Uczestnictwo w pracach zespołów odpowiedzialnych za przygotowywanie analiz PFMEA i opracowujących plany kontroli;
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym i procesem reklamacji;
  • Planowanie i realizacja auditów jakości procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem jakością, zarządzaniem i inżynierią produkcji lub technologią chemiczną);
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii jakości procesu produkcyjnego;
  • Praktyczna znajomość procedur i narzędzi jakościowych stosowanych w przemyśle;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i w piśmie).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się, innowacyjnej organizacji;
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, pakietu sportowego oraz kursów i szkoleń;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Parking dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł