eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Kontroler finansowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Kontroler finansowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1180329

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, prognoz, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy;
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.;
  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej;
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach związanych z ekonomią (np. finanse i rachunkowość);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczne, dofinansowanie karty Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zdobywanie ciekawych doświadczeń;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt