Kontroler finansowy

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1180329

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, prognoz, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy;
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.;
  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej;
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach związanych z ekonomią (np. finanse i rachunkowość);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczne, dofinansowanie karty Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zdobywanie ciekawych doświadczeń;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa