PracaOferty pracy Kraków › Kierownik Zespołu Obsługi Klienta - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Zespołu Obsługi Klienta - rekrutacja online

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kierownik Zespołu Obsługi KlientaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zapewnienie właściwej realizacji procesów w zakresie obsługi klienta, z zachowaniem wysokiej jakości i terminowości, zgodnie z procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa.
  • Zarządzanie pracą Zespołu Obsługi Klienta, wraz z zespołami podległymi. Bezpośrednia współpraca z Team Liderami zespołów funkcyjnych.
  • Wdrażanie nowych kontraktów obsługi kompleksowej i nadzór nad obecnymi kontraktami od strony administracyjno-technicznej.
  • Monitorowanie realizacji działań w zakresie obsługi klientów Spółki, identyfikacja problemów i rekomendowanie niezbędnych działań korygujących.
  • Analiza, identyfikacja i proponowanie działań korygujących w procesach realizowanych przez Zespół Obsługi Klienta w związku ze zmieniającymi się przepisami prawa.
  • Kontrola i nadzór nad rozliczeniem miesiąca przez pracowników Zespołu Obsługi Klienta w sposób terminowy i zgodnie z obowiązującymi w organizacji procedurami, w tym uzupełnianiem i aktualizowaniem w plikach i systemach wewnętrznych istotnych dla realizacji usług danych.
  • Kontrola nad bieżącym uzupełnianiem i aktualizowaniem w plikach i systemach wewnętrznych oraz zewnętrznych (np. BDO, SENT) istotnych dla realizacji usług, informacji dotyczących bieżących umów z klientami
  • Kontrola nad prowadzoną dokumentacją i rejestrami dotyczącymi obsługi klientów, w tym zabezpieczenie właściwej archiwizacji dokumentów zgodnie z obowiązującymi w spółce procedurami.
  • Sporządzanie raportów i analiz na bieżące potrzeby; budowanie, utrzymywanie oraz rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi.
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego leżących w zakresie funkcji Zespołu Obsługi Klienta i zgodnych z kwalifikacjami Pracownika.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne.
  • Doświadczenie w pracy w branży związanej z gospodarowaniem odpadami.
  • Znajomość przepisów powiązanych z gospodarką odpadami, odpadami niebezpiecznymi, produktami ubocznymi, obsługą systemu BDO  oraz umiejętność stosowania w praktyce.
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników.
  • Umiejętności analityczne.
  • Orientacja na wyniki.
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Efektywne komunikowanie się.
  • Swobodna obsługa programów środowiska MS Windows (Word, Excel, PowerPoint).
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny 3-m-ce, a w dalszej kolejności umowa o pracę na czas określony 1 roku; jeśli obie strony nadal są zadowolone ze współpracy, wówczas umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, laptop.
  • Opieka medyczna.
  • Karta MultiSport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Zarządzanie