PracaOferty pracy Kraków › Elektromonter Sieci Trakcyjnej - (m/k) - Niemcy

Kto szuka:

Budimex SA

Stanowisko:

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - (m/k) - Niemcy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy : Niemcy

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę  (zatrudnienie w niemieckiej spółce)
  • Atrakcyjne zarobki w euro
  • Płatne delegacje
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bus służbowy dla brygady
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • Ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)
  • Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce (Medicover)
  • Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
  • Opiekę polskojęzyczną

  • Posiadasz  min. 2 letnie doświadczenie jako elektromonter kolejowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Priorytetowo traktujesz i przestrzegasz zasad BHP
  • Jesteś gotowy do pracy na terenie całych Niemiec

Zadania:

  • Montaż, demontaż, naprawa, regulacja kolejowej sieci trakcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących przepisów na szlakach kolejowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Budimex SA

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura