eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kielce › MONTER / MECHANIK /

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER / MECHANIK /

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/2303

Obowiązki:

w/g potrzeb

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykonywanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, Możliwość przyuczenia do zawodu. Motywacja do pracy.

Miejsce pracy: Łódzka 296a, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-08-30

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Coroczna, czterocyfrowa podwyżka wynagrodzenia? To jest możliwe. Zobacz, w których branżach zarobki rosną w ponadprzeciętnym tempie.

  • Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców? Z danych przedstawionych przez Personnel Service wynika, że nasi wschodni sąsiedzi nie powinni narzekać na jej brak. Pracowników sezonowych poszukują m.in. plantatorzy oraz lokale gastronomiczne i obiekty ...

  • Gdzie szukać pracy zdalnej?

    Gdzie szukać pracy zdalnej?

    Otaczające nas realia zmieniają się w dynamicznym tempie, a wraz z nimi zachodzą również duże zmiany w preferencjach współczesnych pracowników. Na rynku pracy mamy niemal rewolucję, której owocem jest m.in. wyraźna zmiana ...

  • Wniosek o urlop e-mailem?

    Wniosek o urlop e-mailem?

    Czy wniosek urlopowy złożony e-mailem musi być opatrzony podpisem elektronicznym? A jeśli są przypadki, że nie, to jakie?

  • Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    2019 rok ma być okresem wzmacniania się rynku pracownika, co oznacza, że pracodawcy nadal będą walczyć o najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Ci, którzy rozpoczynają właśnie karierę zawodową lub przymierzają się do ...