eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › KSIĘGOWA/WY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KSIĘGOWA/WY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0743

Obowiązki:

wg. potrzeb

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków; Księgowanie faktur kosztowych; analiza i nadzór nad fakturami kosztowymi. Sporządzanie wykazu zobowiązań. Księgowanie wyciągów bankowych. Uzgadnianie obrotów i sald. Dokonywanie kompensat i cesji rozliczeń z kontrahentami. Sprawdzenie poprawności ewidencji VAT zakupu towarów z dokumentami źródłowymi. Import zakupu towarów handlowych do systemu FK. Kontrola operacji na rachunkach bankowych polegająca na sprawdzeniu ciągłości salda rachunku bankowego i kompletności wyciągów i załączników. Kontrola zgodności danych zawartych w fakturach zakupu towarów z dowodami PZ i zapisami w systemie FK. Kontrola i analiza zasadności stanów kont rozrachunkowych z dostawcami w oparciu o dane z kont analitycznych. Inwentaryzacja stanu rozrachunków zobowiązań na ostatni dzień każdego roku obrotowego w drodze uzgodnień i potwierdzeń sald. Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów. Rozliczanie zaliczek pracowniczych. Wykonywanie rozliczeń międzyokresowych Wymagania; Doświadczenie w pracy w księgowości. Znajomość pełnej księgowości. Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego. Znajomość pakietu MS Office. Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy: Księdza Piotra Ściegiennego 268, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse