PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. floty samochodów osobowych

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Specjalista ds. floty samochodów osobowych

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • realizacja celów sprzedażowych - sprzedaż usług firmy
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów celem przedstawienia propozycji współpracy
  • sprzedaż samochodów oraz pomoc flotowcom w planowaniu wymiany floty

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klienta flotowego - warunek konieczny
  • masz doświadczenie w pracy w firmach, które zajmują się zarządzaniem flotą lub oferowaniem kart paliwowych - warunek konieczny
  • posiadasz bazę klientów flotowych - min. 50 klientów
  • masz wiedzę oraz doświadczenie w zakresie technik sprzedaży
  • jesteś osobą samodzielną w działaniu oraz silnie nastawioną na realizację wyznaczonych celów
  • interesujesz się motoryzacją i śledzisz zmieniające się trendy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B (do ustalenia)
  • zatrudnienie od początku lipca
  • szkolenie wdrożeniowe na początku współpracy
  • samodzielną pracę oraz udział w tworzeniu struktur nowego zespołu dedykowanego do flot samochodowych
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego (premie miesięczne liczone od wypracowanego przychodu)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, bezpłatny parking, zwrot za paliwo, komputer, telefon)
  • praca stacjonarna w godzinach 9-17 w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, możliwość pracy hybrydowej po 6-ciu miesiącach współpracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Inne / Pozostałe