eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. Ekspansji

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Specjalista ds. Ekspansji

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Katowice
NR REF.: 1185195

Specjalista ds. Ekspansji || Akwizycja Gruntów || Nieruchomości Komercyjne

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Ekspansji - dla jednego z naszych klientów, firmy działającej w branży retail. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne poszukiwanie nieruchomości komercyjnych na terenie województwa śląskiego.

Lokalizacja: Biuro w Katowicach, praca mobilna na terenie Śląska.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Aktywne poszukiwanie nieruchomości pod nowo otwierane obiekty komercyjne.
  • Gromadzenie oraz analizowanie informacji dotyczących nieruchomości
  • Weryfikacja i opiniowanie oferowanych nieruchomości, negocjacje warunków zakupu
  • Prezentowanie nieruchomości przed osobami decyzyjnymi
  • Prowadzenie negocjacji warunków transakcji.
  • Reprezentowanie spółki przed właścicielami gruntów, pośrednikami, organami administracji samorządowej oraz gestorami mediów
  • Koordynowanie prac zmierzających do zawarcia umowy we współpracy z innymi działami w firmie.

Idealny kandydat:
  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku w firmach z branży Retail.
  • Posiada doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Dobrze zna rynek nieruchomości komercyjnych oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • Posiada prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży.
  • Swobodnie posługuje się j. angielskim
  • Posiada zdolności analityczne oraz prezentacyjne.
  • Jest nastawienie na realizację celów oraz posiada umiejętność pracy pod presją czasu a także reagowania w zmieniających się okolicznościach.

Firma oferuje w zamian:
  • Zatrudnienie na Umowie o Pracę
  • Niezbędnę narzędzia pracy tj. laptop, telefon i samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte pakietem benefitów m.in. tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy benefitowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura