PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. dotacji z Unii Europejskiej

Kto szuka:

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Specjalista ds. dotacji z Unii Europejskiej

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

• Czynności związane z tworzeniem, redagowaniem, procesowaniem oraz rozliczaniem wniosków o dotacje z Unii Europejskiej

• Przygotowywanie dokumentacji oraz załączników (zarówno formalnej jak i merytorycznej), niezbędnej w toku składania wniosków

• Monitorowanie i kontrola zgodności realizowanego wniosku zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi Pracodawcy

• Bieżący kontakt z Klientami oraz Instytucjami Pośredniczącymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

• Wykształcenie min. Średnie

• Dobra znajomość pakietu MS Office

• Wysokie umiejętności interpersonalne

• Komunikatywność, otwartość, skrupulatność, terminowość oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy

• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze do negocjacji podczas procesu rekrutacyjnego – adekwatne do posiadanych umiejętności (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem negocjacyjnym)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca