eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Katowice › Programista ASP.NET

Kto szuka:

Angry Nerds Sp. j.

Stanowisko:

Programista ASP.NET

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rozpoczynamy nowe projekty webowe i szukamy Programistów ASP.NET (Mid i Senior)!

Szukamy osób chcących początkowo pracować zdalnie.

Twoje zadania:

• Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych w technologiach Microsoft

• Projektowanie baz danych

• Partycypowanie w procesach CI, CD, code review

Oferujemy:

• możliwość rozwoju i używania nowoczesnych rozwiązań

• udział w interesujących projektach dla klientów z całego świata

• kontakt z klientem po angielsku

• przyjazną, otwartą i nieformalną atmosferę

• spotkania firmowe

• dowolną formę współpracy

• możliwość skorzystania z pakietu medycznego i sportowego

• elastyczne godziny pracy

• częściowa praca zdalna

Wymagania stawiane pracownikowi:

• 2+ lat doświadczenia komercyjnego

• bardzo dobra znajomość języka C# i platformy .NET

• doświadczenie z ASP.NET MVC i/lub ASP.NET Core, Entity Framework

• dobra znajomość angielskiego

• komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju ;)

Mile widziane:

• doświadczenie z Microsoft Azure i Docker

• znajomość HTML5/CSS3, Javascript (super jeśli znasz Angular, React etc.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-12

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Angry Nerds Sp. j.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki górników najwyższe w grudniu

    Zarobki górników najwyższe w grudniu

    Grudzień jest radosnym miesiącem dla górników, nie tylko z powodu świętowania Barbórki, ale i najwyższych w roku wynagrodzeń, które często stanowią dwukrotność miesięcznej pensji. Przy tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się ...

  • Zmiana pracy: jak odejść z klasą?

    Zmiana pracy: jak odejść z klasą?

    Czasy, w których pracownik wiązał się z pracodawcą na czas całej swojej kariery zawodowej, odeszły do lamusa. Dziś zmiana pracy jest zjawiskiem nie tylko częstym, ale wręcz pewnego rodzaju normą. Przyjęcie nowej oferty nie powinno jednak ...

  • 22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.

  • Zawody przyszłości: UX designer

    Zawody przyszłości: UX designer

    Żyjemy w dobie wszechobecnej cyfryzacji i związanych z nią rosnących oczekiwań użytkowników, których doświadczenia (z ang. user experience) mają dziś dla biznesu niemal kluczowe znaczenie. Nie jest więc niczym zaskakującym, że ...

  • Dokumentacja pracownicza po 1 stycznia 2019 r.

    Dokumentacja pracownicza po 1 stycznia 2019 r.

    W dniu 1 stycznia 2019 r. weszła w życie ustawa z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją.