PracaOferty pracy Francja › STOLARZ - Montaż w środku - Lazurowe Wybrzeże

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

STOLARZ - Montaż w środku - Lazurowe Wybrzeże

Lokalizacja:

Francja, Cogolin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • montaż drzwi, okien, parkietów, schodów, boazerii itp. wewnątrz budynku
  • może pojawić się montaż mebli
  • praca głównie w ekipach dwuosobowych
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

 Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 10,10€ netto/ dzień pracy
  • średnie wynagrodzenie na rękę, ze wszystkimi dodatkami:
    180 godzin -> 2380€ netto (istnieje możliwość wypracowywania większej ilości godzin)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h+ 25%
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu z Polski
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • pracę w pięknym rejonie Lazurowego Wybrzeża :)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy jako stolarz na samodzielnym stanowisku (mile widziana praca we Francji)
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura