PracaOferty pracy Francja › Stolarz Meblowy - Warsztat - Praca Długoterminowa

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz Meblowy - Warsztat - Praca Długoterminowa

Lokalizacja:

Francja, okolice Lyonu: SAVIGNEUX

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • stolarka meblowa: zabudowy kuchi, łazienek, pokoi
  • praca z litym drewnem
  • produkcja elementów do montażu w mieszkaniach
  • obsługa elektronarzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową+ 10% prime precarite do pensji
  • nadgodziny płatne +25% (36-43h) i +50% (44-48h)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • zatrudnienie długoterminowe (roczny kontrakt)
  • zwrot części kosztów za dojazd do Francji 50-100e
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu warsztatu
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy jako stolarz warsztatowy min. 5 lat
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • znajomość  j. francuskiego (rozumienie poleceń)
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B/ auta na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Praca fizyczna