PracaOferty pracy zdalnie lub hybrydowo (Kraków/ Warszawa) › Tester automatyzujący

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Tester automatyzujący

Lokalizacja:

zdalnie lub hybrydowo (Kraków/ Warszawa)

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1184521

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Testera Automatyzującego. Jeśli jesteś zorientowany na szczegóły i zmotywowany, aplikuj już teraz, aby dołączyć do zespołu.
Lokalizacja:  zdalnie lub hybrydowo (Kraków/ Warszawa)
Stawka:  120 - 140 zł/h netto
Doświadczenie: min. 5 lat
Typ kontraktu:  B2B, przez Hays Poland
 Czym będziesz się zajmować:

  • Projektowanie, planowanie, wdrażanie i utrzymywanie struktur/testów z wykorzystaniem BDD
  • Współtworzenie zespołu rozwojowo-utrzymaniowego produktu i wsparcie w zakresie zapewniania jakości procesu wytwórczego w zwinnym podejściu opartym o pipeline CI/CD
  • Tworzenie i aktualizacji automatycznych testów regresyjnych dla oprogramowania dostarczanego w ramach krótkich cykli wytwórczych (1-2 tygodniowe Sprint)
  • Weryfikacja automatyczna i manualna funkcjonalności wytwarzanych w ramach cyklu wytwórczego zespołu
  • Identyfikacja i uzupełnianie obszarów funkcjonalnych niepokrytych testami automatycznymi oraz luk w procesie zapewnienia jakości produktu
  • Proaktywne badanie i debugowanie defektów aplikacji
  • Współodpowiedzialność za produkt

Czego oczekujemy:
  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia automatyzacji testów
  • Dobrej znajomości JavaScript – 2 lata
  • Doświadczenia w pracy z faremorkami: selenium, webdriverio, gherkin, cucumber
  • Znajomości narzędzi do zarządzania testami, preferowane: Xray, JIRA, GitLab
  • Dobrych umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów związanych z analizą błędów testów automatycznych
  • Znajomość Git
  • Doświadczenia w planowaniu i wykonywaniu testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Samoorganizacji
  • Silnego poczucia odpowiedzialności za jakość
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie czytania i pisania dokumentacji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci dzielenia się wiedzą

Mile widziane:
  • Doświadczenie w zespołach rozwojowo-utrzymaniowych pracujących w oparciu o pipeline CI/CD
  • Doświadczenie w serwisach internetowych o dużym ruchu jak serwisy informacyjne (Onet, WP, Interia, ect.), serwisy eCommerce (Allego, OLX, Zalando, etc.), itp.
  • Doświadczenie w pracy rozwiązaniami Frontend budowanym z komponentów Design System
  • Znajomość języków i framwork’ów: TypeScript, ReactJS, NodeJS, Golang
  • Praca z narzędziami bądź znajomość narzędzi z Sauce Labs, Lambda Test bądź innego rozwiązania chmurowego
  • Doświadczenie w testowaniu API za pomocą Postmana
  • Znajomość SQL, Rest, Web API, XML, JSON, HTML
  • Znajomość automatyzacji backendu
  • Znajomość narzędzi do badania performance bądź wydajności (np. JMeter)
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (np. Docker)
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:
  • Praca w przyjaznym, zwinnym środowisku z szerokim wachlarzem nowoczesnych technologii dających możliwość ciągłego rozwoju umiejętności.
  • Udział w projektach w bardzo dynamicznie rozwijającym się obszarze (digital advertising /programmatic advertising)
  • Testowanie i wdrażanie innowacyjnych inicjatyw w ramach R&D
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez rekrutera z Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie - 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z klientem – 1 spotkanie
  • Oferta
  • Zapraszamy do projektu!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja