eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Pracownik Introligatorni

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik Introligatorni

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • sprawdzanie opakowań pod kątem zgodności ze specyfikacją i parametrami jakościowymi
  • monitorowanie wskaźników produktywności i kontrola ich osiągania
  • pakowanie wyprodukowanych opakowań do kartonów zbiorczych zgodnie ze specyfikacją
  • organizowanie i przygotowanie opakowań do wysyłki zgodnie z harmonogramem
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (drukarnia / magazyn / produkcja)
  • dokładności, samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, stałe wynagrodzenie miesięcznie
  • wprowadzenie i niezbędne szkolenia do samodzielnego wykonywania pracy
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł