PracaOferty pracy Poznań › Ślusarz z j. niemieckim – praca za granicą

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ślusarz z j. niemieckim – praca za granicą

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy doświadczonego ślusarza do pracy przy montażu silosów w Niemczech. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, darmowe zakwaterowanie i pewność zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty i składania aplikacji już teraz!

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka 19 - 21€ /h netto (NA RĘKĘ)
  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Pomoc finansowa w formie zaliczki do 900 euro
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Prace ślusarskie
  • Spawanie metodą MMA-111
  • Praca przy montażu silosów
  • Prace na wysokościach

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenia w pracach ślusarskich 3-5 lat
  • Umiejętności spawalnicze metodą MMA-111
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Auto na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura