PracaOferty pracy › Specjalista / Specjalistka ds. Receptury Aptecznej

Kto szuka:

Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Receptury Aptecznej

Lokalizacja:

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • budowanie i kształtowanie rynku surowców farmaceutycznych
  • edukowanie środowiska medycznego i farmaceutycznego w zakresie stosowania surowców farmaceutycznych
  • organizowanie szkoleń i warsztatów związanych ze stosowaniem leków recepturowych
  • realizacja celów sprzedażowych oraz planu wizyt u lekarzy i farmaceutów
  • utrzymywanie i poszerzanie dostępności produktów w aptekach
  • monitorowanie rynku i potrzeb klientów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku farmacja lub średnie kierunkowe: technik farmaceuta lub technik analityk
  • znajomość rynku farmaceutycznego, umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacji oraz sprzedaży
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych
  • silna motywacja oraz determinacja do osiągania wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Farmaceutycznego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • zniżki na produkty firmowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • konkursy pracownicze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja