eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Błonie › Kontroler jakości

Kto szuka:

Euroser Dairy Group

Stanowisko:

Kontroler jakości

Lokalizacja:

Błonie, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • monitorowanie punktów kontrolnych (CP) i krytycznych punktów kontroli (CCP) wyznaczonych na zakładzie,
  • weryfikowanie prawidłowości i archiwizacja zapisów prowadzonych w obszarach produkcyjnych i magazynowych,
  • kontrolowanie materiałów opakowaniowych, surowców, towarów, wyrobów gotowych i prób trwałościowych na zgodność z wymaganiami specyfikacji,
  • przeprowadzanie dziennych obchodów zakładu,
  • nadzorowanie, monitorowanie i wdrażanie zmian w tekstach przygotowywanych na etykiety produktowe,
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (mile widziane technologia żywności, biotechnologia),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • znajomość GMP, GHP, HACPP, BRC, IFS
  • umiejętności analityczne i numeryczne,
  • zdolności organizacyjne, dokładność i spostrzegawczość, sumienność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • praca w systemie zmianowym,
  • mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • Bogaty pakiet benefitów tj: dofinansowanie do karty Multisport, pakiet Lux Med VIP, ubezpieczenie na życie Allianz, bony Sodexo- okolicznościowe, paczki świąteczne,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • jasne zasady rozwoju i awansu,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Euroser Dairy Group

branże: Kontrola jakości