PracaOferty pracy Częstochowa › Elektromechanik utrzymania ruchu

Kto szuka:

MOLTTON

Stanowisko:

Elektromechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn,

  • terminowa realizacja zleceń - usuwanie awarii, elektrycznych, mechanicznych,

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,

  • przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego,

  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP gr 1 E do 1kV, mile widziane powyżej 1kV oraz gr 2 i 3,

  • chęć pracy w systemie 3 zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • premię wakacyjną, świąteczną (w grudniu i marcu), dodatkową premię za wyniki i zaangażowanie,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna)

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: MOLTTON

branże: Produkcja / Przemysł