eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ciechanów › Pracownik pomocniczy

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik pomocniczy

Lokalizacja:

Ciechanów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników produkcji – dołącz do naszego zespołu!

Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • Pakowanie i etykietowanie produktu gotowego
  • Prace manualne przy linii produkcyjnej
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Wolne weekendy
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Stawka: 4300 zł brutto + premia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie badań sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do ich wyrobienia.

Jesteś zainteresowana/y? Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści "Ciechanów" na numer 696 025 488.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?