PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Młodszy Prawnik Działu Realizacji Inwestycji

Kto szuka:

Murapol Venture Partner S.A.

Stanowisko:

Młodszy Prawnik Działu Realizacji Inwestycji

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie projektów pism, umów oraz wniosków
  • negocjowanie warunków umów z kontrahentami
  • negocjowanie oraz przygotowywanie projektów porozumień dobrosąsiedzkich
  • występowanie o warunki oraz umowy przyłączeniowe, ich opiniowanie oraz rekomendowanie Członkom Zarządu
  • analiza nieruchomości przewidzianych pod realizację inwestycji deweloperskich, w zakresie ich uzbrojenia w media niezbędne do prowadzenia prac budowlanych
  • bieżąca obsługa prawna działu realizacji inwestycji
  • analiza obowiązujących aktów prawnych
  • kontakt z kontrahentami, przedsiębiorstwami przesyłowymi oraz organami administracji publicznej
  • bieżące wsparcie prawników działu realizacji inwestycji oraz Członków Zarządu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • student IV-V roku prawa lub absolwent studiów prawniczych
  • dyspozycyjność co najmniej 4-5 dni w tygodniu
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa budowlanego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaangażowanie, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Murapol Venture Partner S.A.

branże: Prawo