eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Białystok › Handlowiec

Kto szuka:

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Handlowiec

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS FIRMY

INVELO. LIDER DOBRYCH ZMIAN

W ciągu ostatnich 15 lat koszty pozyskiwania energii słonecznej spadły o 90%. Kraje UE wielokrotnie zwiększyły dofinansowania sektora energetycznego, by w przeciągu najbliższych kilkunastu lat w znaczącym stopniu wykorzystać energię bezpieczną dla środowiska i tańszą dla użytkowników, która pozyskiwana jest z odnawialnych źródeł.

Obszary działalności Invelo Energy to:

  • Fotowoltaika
  • Termomodernizacja
  • Pompy ciepła
  • Magazyny energii
  • Sprzedaż energii
  • Grunty pod farmy fotowoltaiczne
  • Systemy grzewcze na podczerwień

Invelo to miejsce przyjazne pracownikom. Wierzymy, że największą wartością każdej firmy, są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego zapewniamy najbardziej rozbudowany program premiowy w branży, ciągłe i bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, bo w Invelo to człowiek jest na pierwszym miejscu.

Co zdobywasz

  • Największa premia dla początkującego handlowca
    Aż 150 000 zł premii dla nowego handlowca Invelo, który w pierwszych 3 miesiącach swojej pracy podpisze najwięcej umów.
  • Wysokie prowizje
    Gwarantujemy najwyższe prowizje na rynku, które zwiększają się proporcjonalnie do ilości zawartych umów. Najlepsi sprzedawcy zarabiają ponad 100 000 zł.
  • Know-how
    Przekazujemy Ci nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wachlarz praktycznych umiejętności handlowych w ramach Invelo Sales Academy.
  • Szybka wypłata
    Rozliczamy się dwa razy w miesiącu, dzięki czemu swoje pieniądze zobaczysz na koncie już po 14 dniach od zawarcia umowy.
  • Wsparcie backoffice
    Nie musisz przejmować się posprzedażową obsługą klienta. Nasz partner zajmie się klientem od momentu przekazania mu zawartej umowy sprzedażowej.
  • System motywacyjny
    Dopłaty do wymarzonego auta, ekskluzywne wakacyjne, atrakcyjne nagrody rzeczowe – mamy najbardziej rozbudowany system motywacyjny na rynku.
  • Przejrzysta ścieżka kariery
    Awanse w Invelo otrzymujesz wyłącznie na podstawie wypracowanych wyników. Zasada jest prosta – sprzedajesz, awansujesz i zyskujesz większe prowizje.

Kogo szukamy

  • Ambitnych i zmotywowanych
    Szukamy osób, które chcą osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową. Jeżeli szukasz ciepłej posadki, w której co miesiąc otrzymujesz przeciętne wynagrodzenie, niezależnie od tego jak bardzo się starasz i jakie wyniki osiągasz, ta praca prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.
  • Chętnych do nauki i stałego poszerzania kompetencji
    Na starcie nie oczekujemy od Ciebie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w branży. Jeżeli jesteś gotowy na szybką naukę, przekażemy Ci całą naszą wiedzę na temat OZE i wyszkolimy Cię w skutecznej sprzedaży. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz prawo jazdy i własny samochód.
  • Szukających stabilnego zatrudnienia
    Energia słoneczna to jeden z podstawowych filarów trwającej transformacji energetycznej. Szukamy osób, którym zależy na stałym, stabilnym zatrudnieniu. Jesteśmy gotowi dać Wam niezbędną wiedzę i narzędzia do sprzedaży. Chcemy inwestować w ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać się razem z nami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka