PracaOferty pracy Lublin › HANDLOWIEC/SPECJALISTA DS. REALIZACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

HANDLOWIEC/SPECJALISTA DS. REALIZACJI

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1210

Obowiązki:

-przygotowanie kosztorysów, wycena oferty, projektów, instrukcji montażu urządzeń reklamowych
-aktywne i skuteczne poszukiwanie klientów zainteresowanych usługami reklamowymi
-doradzanie klientom w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu urządzeń reklamowych
-opracowywanie planu produkcji urządzeń reklamowych (analiza zapotrzebowania na materiały niezbędne do produkcji reklam, monitorowanie stanu magazynowego)
-nadzór i rozliczanie wykonanych prac
-raportowanie
-śledzenie trendów
-nadzór nad współpracą z podwykonawcami, dostawcami
-optymalizacja kosztów wytwarzania produktów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa komputera
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Zawód:

  • Przedstawiciel handlowy

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych; znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego, dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność zarządzania projektami, doświadczenie w tworzeniu budżetów, zarządzanie nimi, myślenie biznesoweDodatkowe umiejętnosci: uprawnienia budowlane, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomosć rysunku reklammile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe),-znajomość programów COREL oraz AutoCAD

Miejsce pracy: INŻYNIERSKA 8P, 20-484 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy:rekrutacja@maik.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż