eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Bełchatów › SPRZĄTACZKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZĄTACZKA

Lokalizacja:

Bełchatów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/1187

Obowiązki:

Wykonywanie prac porządkowych, dbałość o czystość zakładu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Grota-Roweckiego 21, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv, skierowanie , orzeczenie o niepełnosprawności

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-07-29

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki administratorów systemów IT w 2018 roku

    Zarobki administratorów systemów IT w 2018 roku

    W 2018 roku mediana wynagrodzeń całkowitych administratorów systemów IT wyniosła 6 210 PLN brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 4 800 PLN do 8 300 PLN brutto.

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Liczba obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju jest coraz wyższa. Przyjeżdżają oni do Polski, aby zdobyć lepsze wykształcenie, atrakcyjniejszą pracę czy wyższe zarobki. Według najnowszego raportu Międzynarodowego Funduszu ...

  • 5 powodów, dla których warto w tym roku założyć własny biznes

    5 powodów, dla których warto w tym roku założyć własny biznes

    Działalność gospodarcza to droga, którą Polacy wybierają coraz chętniej. Jest to m.in. efekt optymizmu, który gości w naszej gospodarce już od dłuższego czasu. Zdaniem ekspertów Tax Care, w tym roku powodów, dla których warto ...

  • Co warto wiedzieć o e-ZLA?

    Co warto wiedzieć o e-ZLA?

    Papierowe L4 odchodzi do lamusa. Od 1 grudnia 2018 roku jedynym honorowanym przez ZUS zaświadczeniem będzie e-ZLA, czyli elektroniczne zwolnienie lekarskie. Do dolnośląskiego ZUS już teraz każdego tygodnia trafia przeszło 13 tys ...