PracaOferty pracy Aleksandrów Łódzki › Pracownik Produkcji / Łódź Bałuty / Praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji / Łódź Bałuty / Praca od zaraz

Lokalizacja:

Aleksandrów Łódzki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • Obsługa maszyn CNC, frezarek i tokarek,
  • Korzystanie z narzędzi pomiarowych,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy klienta,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności (wynagrodzenie do 6000 zł brutto),
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz rozwoju zawodowego,
  • Premie, benefity oraz rozwój kwalifikacji zawodowych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna