PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista aplikacji mobilnych - iOS/Android <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-29 14:30:41
    Temat: Warszawa => Programista aplikacji mobilnych - iOS/Android <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista aplikacji mobilnych - iOS/Android
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Twoje super zadania:

    * Implementacja komponentów biznesowych w technologiach
    Objective-C/iOS i Java/Android
    * Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o
    specyfikację biznesową
    * Implementacja testów jednostkowych
    * Integracja z systemami zewnętrznymi
    * Wsparcie procesów analizy
    * Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

    ***** Od kandydata oczekujemy:

    * Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    * Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java w środowisku
    Android
    * Bardzo dobra znajomość programowania w języku Objective-C w
    środowisku iOS
    * Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z SQLite
    * Znajomość systemów wersjonowania - SVN
    * Sumienność i dokładność
    * Umiejętność pracy pod presją czasu
    * Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym
    komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie
    dokumentacji

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znajomość C# .NET
    * Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych

    ***** Firma oferuje:

    * Stabilne warunki współpracy
    * Elastyczne godziny pracy
    * Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
    * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
    * Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o
    charakterze międzynarodowym
    * Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    * Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

    => => https://TeamQuest.pl/praca/9440-fa6d0a7d3efa24d8878e
    c790dea.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.