PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista PHP - OOP, MVC, dependency injection <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-21 11:50:02
    Temat: Warszawa => Programista PHP - OOP, MVC, dependency injection <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się
    agencji interaktywnych, szukamy osoby na stanowisko

    ***** Programista PHP - OOP, MVC, dependency injection
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * wdrażanie i rozwój platform e-commerce, cms, crm
    * opracowywanie logiki i architektury aplikacji
    * analiza wymagań
    * tworzenie przejrzystego kodu wysokiej jakości w oparciu o najlepsze
    wzorce projektowe

    ***** Wymagania:

    * znajomość PHP w wersji minimum 5.3
    * znajomość OOP, MVC, dependency injection
    * ukończone studia wyższe techniczne
    * minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP
    * znajomość jednego z popularnych frameworków: Symfony 2 lub Zend
    Framework 2
    * znajomość baz danych SQL
    * znajomość Javascript (jQuery) oraz technologii AJAX
    * wysoka kultura osobista i komunikatywność
    * umiejętność pracy w zespole

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i
    doświadczenia
    * ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej
    firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    * czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów
    * dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji
    własnych pomysłów
    * mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla znaczących
    klientów
    * wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i
    doświadczonym zespole
    * pomoc w rozwoju zawodowym poprzez system regularnych szkoleń

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/5110-programista-php-o
    op-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.