PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista - Developer Java <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-18 16:00:02
    Temat: Warszawa => Programista - Developer Java <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednej z największych spółek IT w Warszawie,
    dostarczającej usługi konsultingowe, wdrożeniowe, integracji i
    zarządzania środowiskami IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Programista - Developer Java
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    Jako Programista Java dołączysz do jednego z zespołów
    realizujących projekty w warszawskim oddziale firmy. Będziesz
    odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie oraz utrzymywanie
    systemów informatycznych zrealizowanych w technologii Java EE.

    ***** Wymagania:

    * Umiejętności programowania w języku Java,
    * Dobrej znajomości technologii wchodzących w skład Java EE /J2EE,
    * Znajomości relacyjnych baz danych i SQL,
    * Praktycznej znajomość UML, OOA/OOD oraz wzorców projektowych,
    * System zarządzania wersją (CVS, SVN),
    * Dobrej znajomości przynajmniej jednej z wybranych technologii:
    Spring, Hibernate, EJB, Struts, JSP, JSF,
    * Praktycznej znajomości jednego z serwerów aplikacyjnych: JBOSS,
    WebSphere, Tomcat, WebLogic,
    * Dobrej, biernej znajomości języka angielskiego na poziomie
    umożliwiającym rozumienie oraz tworzenie dokumentacji
    technicznej,
    * Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji w zakresie technologii,
    narzędzi, szkieletów aplikacyjnych oraz warsztatu pracy
    programisty.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Certyfikacja w zakresie Java EE,
    * Umiejętność stosowania praktyk inżynierskich, takich jak
    Refactoring czy TDD.

    ***** Oferujemy:

    * Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    * Udział w unikalnych w skali kraju projektach dla liderów sektora
    telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego i bankowo-finansowego,
    * Rozwój wiedzy i kompetencji poprzez zaprojektowaną specjalnie dla
    Ciebie ścieżkę kariery,
    * Szkolenia specjalistyczne - jeśli będziesz aktywnie rozwijał
    swoje umiejętności i chciał awansować,
    * Wsparcie merytoryczne i wsparcie liderów w trakcie realizacji
    trudniejszych etapów projektu,
    * Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
    * Kartę Benefit MultiSport,
    * Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe połączone ze sportem i zabawą.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/5510-programista-devel
    op-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.