PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista Aplikacji Mobilnych - Android <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-27 23:55:02
    Temat: Warszawa => Programista Aplikacji Mobilnych - Android <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku
    marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista Aplikacji Mobilnych - Android
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * programowanie aplikacji na urządzenia mobilne - znajomość co
    najmniej jednej z platform: Android, iOS, lub Windows Phone
    * projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i
    projektem graficznym
    * tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

    ***** Wymagania:

    * absolwent lub student ostatnich lat studiów informatycznych (lub
    pokrewnego kierunku)
    * dobra znajomość jednej z platform (Android, iOS lub Windows Phone)
    * bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
    * znajomość wzorców projektowych
    * znajomość branży urządzeń mobilnych
    * XML, JSON, SQL
    * znajomość GIT lub innego systemu wersjonowania
    * mile widziana: znajomość więcej niż jednej platformy mobilnej,
    doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów

    ***** Oferujemy:

    * odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    * prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i
    zagranicznych
    * możliwość rozwoju

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/4800-programista-aplik
    ac-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.