PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Program Manager - SAP <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-29 10:13:03
    Temat: Warszawa => Program Manager - SAP <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Program Manager - SAP
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Opis stanowiska:

    * Nadzór nad programem wdrożenia systemu SAP w grupie spółek w
    Polsce
    * Opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej zgodność
    wykonania projektów wdrożeniowych z budżetem czasowym i
    kosztowym
    * Odpowiedzialność za zakończenie poszczególnych faz projektów
    zgodnie z harmonogramem
    * Nadzór nad wytwarzaniem, odbiorem, testowaniem i wdrożeniem
    wykonanych projektów
    * Nadzór i koordynacja pracy zewnętrznych dostawców usług
    wdrożeniowych
    * Współpraca z właścicielami procesów biznesowych i zespołami
    wdrożeniowymi
    * Budowanie dobrych relacji z klientem wewnętrznym i innymi
    zespołami

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Ukończona uczelnia wyższa - kierunek informatyka, telekomunikacja
    bądź kierunki pokrewne
    * Kilkuletnie doświadczenie w realizacji dużych (wielooddziałowych)
    projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP - SAP realizowanych
    równolegle
    * Doświadczenie w nadzorze i realizacji wdrożeń systemu SAP jako
    kierownik projektu
    * Doświadczenie w koordynacji prac zewnętrznych dostawców usług
    * Znajomość metodyk zarządzania projektami oraz co najmniej
    kilkuletnie doświadczenie praktyczne w ich stosowaniu
    * Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu (min. 10 mln
    PLN/rocznie)
    * Znajomość oraz doświadczenie w realizacji całego cyklu projektu:
    koncepcji, planowania, budżetowania, oraz samej realizacji
    zgodnej z harmonogramem
    * Znajomość procesu planowania, koordynacji budżetu oraz planowania
    kosztów
    * Umiejętność organizacji prac oraz zaangażowanie odpowiednich
    działów w określone etapy realizacji zlecenia
    * Systematyczne raportowanie oraz ocena ryzyka
    * Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób zaangażowanych
    w realizacje projektów
    * Umiejętność motywowania członków zespołu projektowego
    * Samodzielność w pracy
    * Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
    * Umiejętność wyznaczania wspólnych celów projektowych
    * Wysoko rozwinięte kompetencje "leaderskie"
    * Doskonała umiejętność zapobiegania konfliktom i ich
    rozwiązywania
    * Duża dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży
    służbowych

    ***** Proponujemy:

    * Umowę o pracę
    * Atrakcyjny pakiet "socjalny"
    * Możliwość kierowania jednym z największych wdrożeń SAP w
    Europie

    => => https://TeamQuest.pl/praca/1930-b8ea7e8270b43e09f241
    07a9657.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.