PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Key Account Manager <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-10-16 09:15:03
    Temat: Warszawa => Key Account Manager <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient - firma zbudowana z pasji do najnowszych osiągnięć
    technologicznych i metodycznego wzrostu własnych kompetencji.
    Nasze portfolio obejmuje liczne zaawansowane projekty integracyjne
    w największych firmach, instytucjach i organizacjach w kraju.
    Korzystając z ogromnego doświadczenia swoich wysoko
    wykwalifikowanych specjalistów i ich know-how, są w stanie
    aktywnie wspierać firmy swoich Klientów na każdym etapie
    współpracy. Świadczą usługi na najwyższym poziomie,
    oferując rozwiązania komunikacyjne specjalnie dla Twojej firmy.
    Analizują, doradzają, projektują i wdrażają systemy
    transmisji danych, głosu i wideo. Koncentrują się na
    bezpieczeństwie informacji.
    NIch kompleksowa oferta obejmuje audyty, analizy, porady,
    projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów komunikacyjnych,
    infrastją z rozwiązań dostarczanych przez wiodące firmy ICT.
    Współpracują z ponad 15 czołowymi globalnymi dostawcami sieci.
    Dzięki dostępowi do najnowszych rozwiązań są w stanie
    dostarczać bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania.
    Obecnie do swoich szeregów poszukują osoby na stanowisko:

    ***** Key Account Manager

    ***** Zakres obowiązków:

    * Efektywna sprzedaż rozwiązań IT (sieci / bezpieczeństwa)
    * Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    * Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    * Budowanie długofalowej współpracy z Klientami
    * Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klientów
    * Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej
    oferowanych rozwiązań

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku u integratorów
    IT (warunek konieczny)
    * Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług sieciowych (Cisco)
    oraz bezpieczeństwa (Cisco / Fortinet) o dużym wolumenie obrotu
    / marży
    * Realizacja projektów w obszarze IT o znaczącej wielkości
    (powyżej 400 tys. zł) - potwierdzona referencjami /przykładami
    * Silne nastawienie na rozwój karoery w sprzedaży
    * Znajomość i zainteresowanie technologiami IP - sieci /
    bezpieczeństwo
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, obsługi komputera
    (Word, Excel, PowerPoint)

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Konkurencyjny pakiet prowizyjno - motywacyjny
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    * Możliwość zbudowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w
    ramach organizacji
    * Udział w szkoleniach i konferencjach
    * Prywatna opieka medyczna
    * Możliwość udziału w akcjach promujących aktywny tryb życia
    * Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
    * Przyjazna atmosfera pracy w zespole
    * Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i
    rozwiązaniami IT
    * Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

    ***** Inne:

    dium=cron&utm_campaign=1910

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.