PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/Linux
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-11-18 08:57:18
    Temat: Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/Linux
    Od: " " <a...@N...gazeta.pl>

    Arces Network, amerykańska firma świadcząca usługi IT z oddziałem w Krakowie szuka
    kandydatów
    na stanowisko Programista Python/PHP ze znajomością środowiska Unix/Linux

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy programisty znającego i kochającego język Python i otaczające go
    narzędzia (takie jak
    framework Django), znającego PHP w stopniu, którego nie trzeba się wstydzić ;) ,
    umiejącego
    planować i projektować aplikacje, mając na względzie ich rozwój, skalowanie,
    potencjalne problemy,
    znającego środowisko Unixowe i potrafiącego pisać aplikacje zoptymalizowane dla
    takiego
    środowiska.

    Wymagania:

    - Co najmniej 5-letnie, udokumentowane doświadczenie programowaniu i projektowaniu
    aplikacji

    - Bardzo dobra znajomość języka Python

    - Dobra znajomość języka PHP

    - Dobra znajomość systemów GIT/SVN

    - Znajomość Django Framework

    - Znajomość środowiska Unix / Linux

    - Chęć rozwoju i eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami

    - Umiejętności w szkoleniu i przekazywaniu wiedzy młodszym kolegom

    Dodatkowymi atutami będą:

    - Znajomość HTML / CSS

    - Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania architektury aplikacji

    - Doświadczenie w zakresie testów jednostkowych, ciągłej integracji aplikacji

    - Znajomość technik Agile, Xtreme Programming i podobnych

    Oferujemy:

    - Możliwość poświęcania części czasu na badania najnowszych rozwiązań
    technologicznych

    - Możliwość sprawdzenia i kształtowania umiejętności kierowniczych (zarządzanie
    projektami,
    zarządzanie jakością, szkolenie innych pracowników)

    - Luźną atmosferę pracy

    - Lokalizację biura w centrum miasta (Planty)

    - Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do posiadanych umiejętności i klarowny
    system premii
    oraz podwyżek

    Jeśli jesteś zainteresowana/y prześlij swoje dokumenty wyłącznie w języku angielskim
    (CV, list
    motywacyjny i aktualne zdjęcie) poprzez formularz lub bezpośrednio na adres job-ad
    [at] arces.net.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1