PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Programista PHP / zdalna / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-09-15 17:38:07
    Temat: Programista PHP / zdalna / etat
    Od: "Wiktor Walc (CKSource)" <n...@c...com>

    CKSource zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w oparciu o
    JavaScript, naszym najbardziej znanym produktem jest CKEditor.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Programisty PHP.

    Wymagania :
    - Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu,
    - Znajomość PHP w stopniu bardzo dobrym,
    - Komunikatywny język angielski pozwalający napisać dokumentację
    techniczną czy email oraz porozumieć się głosowo przez Skype z resztą
    zespołu (= potrzebne umiejętności: rozumienie ze słuchu + wyrażenie
    swojego zdania na dany temat, nie wymagamy znajomości języka na poziomie
    lektora)
    - Profesjonalne podejście do pracy,
    - Wskazana bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS
    - Umiejętność adaptacji do nowych wyzwań, wdrożenia się do gotowych
    projektów w celu ich dalszej modyfikacji i rozwoju oraz chęć do nauki.

    Oraz jedno z poniższych:
    - Znajomość środowiska Linux i podstaw administracji (absolutne
    minimum to umiejętność zainstalowania/skonfigurowania oprogramowania
    Apache, MySQL oraz dowolnego innego bazując na dokumentacji). Jeśli
    pracujesz w środowisku linux, nie powinno być problemów.
    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z WHM/Cpanel lub
    znajomość Pythona.
    - Znajomość Javy i doświadczenie w programowaniu w Javie (np. strony
    www, aplikacje webowe).
    - Świetna znajomość PHP oraz umiejętność stosowania i adaptacji
    gotowych rozwiązań opartych o PHP.

    Dodatkowo premiowane:
    - Wykształcenie wyższe,
    - Doświadczenie w pracy z rozmaitymi aplikacjami Open Source opartymi
    o PHP (np. Drupal, MediaWiki, phpBB),
    - Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (SVN, CVS),
    - Znajomość innych języków programowania, jeśli znasz jakiś inny język
    w stopniu co najmniej dobrym (przynajmniej rok doświadczenia poparty
    jakimś projektem) nie zapomnij się pochwalić ;)
    - Zainteresowanie Open Source.

    Opis stanowiska:
    W zależności od umiejętności, osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku
    będzie m.in. odpowiedzialna za
    - rozwijanie i utrzymywanie firmowych stron www,
    - programowanie w PHP modułów działających z najpopularniejszymi
    aplikacjami Open Source, które będą wykorzystywane przez tysiące ludzi
    na całym świecie oraz współpracę z innymi zespołami programistycznymi,
    - rozwijanie komercyjnej aplikacji działającej w oparciu o JavaScript
    + język server-side,
    - a także częściową administrację serwerami.
    - W każdym wypadku oprócz programowania w PHP będziesz również
    rozwijał swoje umiejętności w JavaScript.

    Oferujemy :
    - Elastyczne godziny pracy,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Pracę w domu - nie stracisz czasu w korkach,
    - Staniesz się częścią profesjonalnego zespołu pracującego nad
    oprogramowaniem rozpoznawalnym na całym świecie.

    Kontakt:
    echo strtr("jobsXcksourceYcom", array("X" => "@", "Y" => "."));

    Przydatne linki:

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1