PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Poznań => Starszy Programista PHP <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-24 15:10:02
    Temat: Poznań => Starszy Programista PHP <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, potentata na rynku rozwiązań e-learningowych,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Starszy Programista PHP
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań
    * Rozwój istniejącej funkcjonalności

    ***** Wymagania:

    * Minimalne doświadczenie: 2 lata na stanowisku programisty lub
    pokrewnym
    * Bardzo dobra znajomość PHP
    * Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
    * Bardzo dobra znajomość SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi
    bazami danych
    * Bardzo dobra znajomość dowolnego frameworka PHP MVC/MVP

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość frameworka Symfony 2
    * Znajomość wzorców projektowych
    * Znajomość Javascript
    * Tworzenie testów jednostkowych
    * Znajomość UML
    * Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM
    * Znajomość systemu kontroli wersji (preferowany GIT)

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
    * szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    * stabilne zatrudnienie
    * spotkania integracyjne
    * pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczna,
    ubezpieczenie na życie, kartę Multisport Benefit Systems
    * pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/5370-starszy-programista
    --nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.