PracaGrupypl.praca.oferowana › Młodszy programista .NET (Wrocław) - MNET/WRO/052012/GU
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-05-31 15:28:25
    Temat: Młodszy programista .NET (Wrocław) - MNET/WRO/052012/GU
    Od: "SMT Software S.A." <p...@s...com>

    Młodszy programista .NET (Wrocław)
    SMT Software S.A.

    Opis stanowiska pracy

    &#8226; Rozwijanie wielowarstwowych, rozproszonych systemów informatycznych z
    wykorzystaniem rodziny technologii .NET
    &#8226; Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
    &#8226; Integracja systemów i baz danych
    &#8226; Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
    &#8226; Współpraca w ramach multidyscyplinarnego zespołu projektowego

    Wymagania

    &#8226; Minimum roczne doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w
    technologii .NET (wersja 3.5 lub wyższa)
    &#8226; Bardzo dobra znajomość C#
    &#8226; Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowany SQL Server
    2008)
    &#8226; Bardzo dobra znajomość SQL
    &#8226; Bardzo dobra znajomość WPF, WCF, ASP.NET
    &#8226; Bardzo dobra znajomość XML i HTML 5.0
    &#8226; Umiejętność tworzenia Web Service&#8217;ów
    &#8226; Co najmniej dobra znajomość algorytmiki
    &#8226; Wysoko rozwinięte umiejętności programowania wielowątkowego
    &#8226; Praktyczna znajomość UML 2.0 (mile widziana znajomość BPMN 2.0)
    &#8226; Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
    &#8226; Bardzo dobra znajomość zasad projektowania zorientowanego obiektowo
    &#8226; Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Dodatkowe atuty:

    &#8226; Doświadczenie w pracy nad złożonymi, wielowarstwowymi systemami
    rozproszonymi
    &#8226; Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    &#8226; Co najmniej podstawowa znajomość metodyk Agile (preferowana znajomość
    Scrum)
    &#8226; Znajomość Java lub C++

    Oferujemy:

    &#8226; Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (praca w nowopowstającym dziale)
    &#8226; Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (systemy typu high
    transaction volume i high availability)
    &#8226; Stabilną pracę wśród profesjonalistów (planujemy długoletni rozwój)
    &#8226; Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)

    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
    S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
    przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
    rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
    zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
    ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

    Siedziba główna - Wrocław
    ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 13
    50-048 Wrocław

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1