PracaGrupypl.praca.oferowana › Gdańsk => Junior Java Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-15 14:25:02
    Temat: Gdańsk => Junior Java Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednej z największych grup finansowych na rynku
    polskim, poszukujmy osób na stanowisko:

    ***** Junior Java Developer
    ***** miejsce pracy: Gdańsk

    ***** Zadania:

    * rozwój rozwiązań opartych o technologię Java
    * programowanie w języku Java i Java Script
    * współudział w analizie procesów Identity Management
    * współudział w tworzeniu dokumentacji

    ***** Wymagania:

    * min 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    * umiejętność programowania w języku JAVA
    * dobra znajomość JAVASCRIPT, JavaBeans
    * podstawowa znajomość podejścia procesowego
    * znajomość języka angielskiego
    * wyższe wykształcenie informatyczne
    * umiejętność pracy w zespole
    * samodzielność i gotowość do nauki

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w obszarze Identity Management
    * doświadczenie z systemami SailPoint IIQ, Novell NetIQ
    * podstawowa znajomość zagadnień i norm z obszaru bezpieczeństwa
    informacji

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
    * pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
    * narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    => => https://TeamQuest.pl/Gdańsk/10820-junior-java-develo
    p-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.