PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Gdańsk => Java Developer - JEE - JSF, Hibernate, Swing, Spring, <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-30 09:29:59
    Temat: Gdańsk => Java Developer - JEE - JSF, Hibernate, Swing, Spring, <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta,jednej z największych grup finansowych na rynku
    polskim, poszukujmy osób na stanowisko:

    ***** Java Developer - JEE - JSF, Hibernate, Swing, Spring,
    ***** miejsce pracy: Gdańsk

    ***** Zakres obowiązków:

    Stworzenie i rozwój wraz z zespołem doświadczonych developerów,
    architektów i analityków innowacyjnej platformy Big Data.

    ***** Nasze wymagania:

    * min. 2 lata doświadczenia przy projektach w technologii JEE (JBoss,
    EJB)
    * bardzo dobra znajomość języka Java
    * dobra i praktyczna znajomość wzorców projektowych (design
    patterns)
    * doświadczenie w budowie wielowarstwowych systemów rozproszonych
    * znajomość frameworków: JSF, Spring, Swing, Hibernate
    * znajomość SQL'a: MS SQL lub Oracle lub MySQL lub PostgreSQL
    * znajomość notacji UML i ERD
    * znajomość serwerów aplikacji
    * doświadczenie w budowie aplikacji webowych: JSP, HTML, CSS,
    JavaScript, jQuery
    * wymagane zaangażowanie, kreatywność, elastyczność i
    samodzielność oraz otwartość na metodykę scrum
    * znajomość Scala
    * chęć poznania najnowszych technologi w zakresie big data

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość narzędzia Maven

    ***** Proponujemy:

    * umowa o pracę (preferowana) klient może rozważyć umowę firma -
    firma
    * pakiet szkoleń
    * pakiet benefitów poza płacowych
    * możliwości rozwoju,
    * praca w dużej firmie o uznanej marce.
    * nowoczesne biuro - biurowiec klasy A

    => => https://TeamQuest.pl/praca/9080-c8f16d08fd1ac9ae11f9
    bb5e6cd.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.