PracaOferty pracy Zakroczym › Pomoc Kuchenna / Osoba zmywająca

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomoc Kuchenna / Osoba zmywająca

Lokalizacja:

Zakroczym

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

POMOC KUCHENNA / OSOBA ZMYWAJĄCA

Miejsce pracy: Zakroczym

Wymagane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy:
Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY!
Godziny pracy  8-16
Praca w dni robocze
Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
DODATKI po okresie próbnym , ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dopłata do pakietu sportowego i medycznego
Wsparcie Zespołu i przełożonego

Zadania:
Praca w stołówce pracowniczej
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Zmywanie naczyń
Pomoc w przygotowaniu potraw

Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania. lub tel. 787 096 990

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering