PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik produkcji / Monter branża lotnicza

Kto szuka:

AAS sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji / Monter branża lotnicza

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta już od pierwszych dni
  • pracę głównie na 1 zmianę 6-14, może zdarzyć się praca na 2 zmianę w godzinach 14-22
  • wolne weekendy i święta
  • pakiet szkoleniowy (aby zostać samodzielnym monterem będziesz podlegać pod 6 miesięczne szkolenie)
  • benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne - możesz rozciągnąć na pozostałych członków rodziny)
  • stałe wynagrodzenie bazowe (które może rosnąć wraz z rozwojem Twoich umiejętności i kompetencji) i premię wynikową (do 12% miesięcznego wynagrodzenia - na pewno wyrobisz ją miesięcznie na poziomie 8%)
  • zaplecze socjalne
  • dodatek szkodliwy (na stanowisku nitowania)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania względem kandydatów:
  • podstawowa wiedza techniczna/znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne - montaż precyzyjny
  • obsługa elektronarzędzi i/lub narzędzi pneumatycznych

Firma oferuje:

Zadania jakie na Ciebie czekają:
  • obsługa elektronarzędzi
  • montaż podzespołów
  • w zależności od działu - wiercenie, nitowanie, gradowanie
  • praca z rysunkiem technicznym
  • zaciskanie, lutowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Archiwum Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Komisjoner

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: AAS sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł