PracaOferty pracy Warszawa › Analityk Biznesowy (biuro maklerskie)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analityk Biznesowy (biuro maklerskie)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184758

Hays IT Controlling to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontaktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja biura: Warszawa – praca w modelu hybrydowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Projekt: realizacja projektów bankowych, obszar inwestycyjny
Zadania:

  • Przygotowanie analiz biznesowych pod wymagania w zakresie doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem
  • Przygotowanie przypadków testowych
  • Koordynacja testów, zarządzanie przypadkami testowymi, wersjonowanie tworzenie cykli
  • Testy poszczególnych funkcjonalności na środowiskach DEV / UAT
  • Znajomość procesów związanych z produktami inwestycyjnymi (w tym MIFID2), w szczególności doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka
  • Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu analiz i wymagań biznesowych w projektach
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wizualizacja danych i informacji
  • Znajomość narzędzi projektowych i analitycznych (Jira, Confluence, MS Excel, SQL)
  • Praca z różnorodnymi danymi z zakresu produktów i usług maklerskich
  • Analityczne wsparcie przy budowaniu procesów związanych z wdrażanymi usługami i rozwiązaniami w obszarze Biura Maklerskiego
  • Proaktywne szukanie wzorców, tworzenie i przedstawianie wyników analiz na bieżące potrzeby projektu

Co otrzymasz:
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę przez Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja