PracaOferty pracy Eindhoven › Stolarz jachtowy, 650€ netto/tydz, Eindhoven, Holandia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz jachtowy, 650€ netto/tydz, Eindhoven, Holandia

Lokalizacja:

Eindhoven

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • prace ogólne przy budowie jachtów
  • prace stolarskie przy wykończeniach wnętrz jachtów,
  • montaż wyposażenia wnętrza jachtów z drewna tj montaż mebli, siedzeń, drzwi, okien, ram, sufitów
  • wyposażenie wnętrza jachtów zgodnie z rysunkami technicznymi

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 650€ netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie - możliwość negocjacji stawki)
  • gawartowe 40 h pracy tygodniowo
  • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza jachtowego, minimum dwa lata
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy, mile widziany własny samochód

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura