eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zwikau › Stolarz budowlany

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz budowlany

Lokalizacja:

Zwikau, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Europajob  agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

STOLARZ,

MIEJSCE PRACY: Okolice Zwickau, Niemcy.

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową

·       Ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS – potwierdzony formularz A1)

·       Wypłaty do 10-tego dnia każdego miesiąca, na wskazany wcześniej numer rachunku bankowego

·       Możliwość pobrania zaliczki (po przepracowanym tygodniu pracy - jednorazowo 200€)

·       Zwrot za badania medycyny pracy (na podstawie faktury)

·       Płatne nadgodziny

OPIS STANOWISKA:

·       Bardaż wewnętrzny

·       Wstawianie drzwi i okien

·       Układanie podłóg, tarasów

WARUNKI ZAKWATEROWANIA.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Miejsce i adres zakwaterowania są każdorazowo indywidulanie ustalane bezpośrednio z Koordynatorem Lokalnym.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv

Wymagania stawiane pracownikowi:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura