PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz TIG - niewymagany jezyk niemiecki

Kto szuka:

LUPA Personal GmbH & Co.KG

Stanowisko:

Spawacz TIG - niewymagany jezyk niemiecki

Lokalizacja:

Niemcy, Am Ohmberg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
- praca w firmie zajmującej się budową części i maszyn przemysłowych
- spawanie metodą TIG aluminium i stali nierdzewnej
- przygotowywanie materiałów do spawania
- praca na podstawie rysunku technicznego
- kontrola jakości gotowego produktu
- stawka: 14,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
- nie wymagana znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: LUPA Personal GmbH & Co.KG

branże: Praca fizyczna