eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Spawacz konstrukcji stalowych

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja:

Francja, Dijon

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca na warsztacie - spawanie elementów konstrukcji stalowych, ram
  • spawanie półautomatyczne
  • w razie potrzeby docinanie i szlifowanie
  • obsługa urządzeń spawalniczych i elektronarzędzi

Oferujemy

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • możliwość pracy w nadgodzinach od 36-43h +25%, od 44h do 48h +50%
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko warsztatu
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz konstrukcji stalowych
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Praca fizyczna