PracaOferty pracy Amsterdam › REPLENISHER - wykładanie towaru | Amsterdam | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

REPLENISHER - wykładanie towaru | Amsterdam | Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Powykładać, wyfejsować, sprawdzić zgodność cen z oznaczeniami na półkach. Takie zadania stoją przed kandydatami, którzy odważą się podjąć pracę w sieci najpopularniejszych supermarketów w Holandii. Porządek na półkach jest wizytówką sklepu, dlatego poszukujemy chętnych osób do pracy przy wykładaniu towaru. Jeśli chcesz podjąć pracę w supermarkecie w Amsterdamie i praca w godzinach nocnych nie jest Ci obca, aplikuj na stanowisko: Replenisher

To będziesz robić

  • układać towary na półki według wyznaczonych norm i zasad
  • dbać o prawidłową ekspozycję produktów
  • sprawdzać daty przydatności produktów do spożycia
  • kontrolować zgodności cen i oznaczeń promocyjnych

PRACUJ W STOLICY HOLANDII. CZY AMSTERDAM ZOSTANIE TWOIM MIASTEM SZCZĘŚCIA?

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 13,27 €/h brutto
  • dodatek za zmianę nocną wynoszący 50%
  • dodatek wakacyjny wynoszący 8,33%
  • pracę na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie jednozmianowym (zmiana nocna - godziny pracy mogą się różnić w zależności od sklepu)
  • jeżeli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą - dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy oraz dodatek do wypłaty 2,25€/dzień
  • możliwość dojeżdżania do pracy własnym samochodem - zwrot kilometrówki
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy w godzinach nocnych
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna