PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik sprzątający z niemieckim - nowe obiekty - remonty

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sprzątający z niemieckim - nowe obiekty - remonty

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Niemiecka firma z Berlina oferująca szeroka gamę usług takich jak sprzątanie, prace na wysokościach, utrzymanie terenów zielonych, zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownika sprzątającego

Miejsce pracy: Berlin

Stawka: 16,70 euro brutto/h.

Zadania:

  • Czyszczenie w przedszkolach lub w sektorze przemysłowym – obsługa odkurzaczy piorących, myjek ciśnieniowych, obsługa sprzętu typu Kärcher,
  • Czyszczenie szyb (tradycyjne, za pomocą podnośników koszowych lub systemu osmozy),
  • Czyszczenie budowlane – sprzątanie budowy przed oddaniem budynku do użytku lub sprzątanie po remontach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie zawodowe w branży (co najmniej 3 lata),
  • Konieczna zdolność pracy na wysokościach,
  • Wymagane prawo jazdy,
  • Język niemiecki - podstawowy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-16:30,
  • Zakwaterowanie – pomożemy znaleźć i pokryjemy 50% kosztów wynajmu na okresie próbnym,
  • 30 dni urlopu,
  • Leasing rowerów służbowych,
  • Wsparcie w znalezieniu przedszkola dla dziecka.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura