PracaOferty pracy Hoefingen koło Hannoveru › Pracownik sezonowy - zbiór pieczarek

Kto szuka:

Weser-Champignon Dohme GmbH & Co.

Stanowisko:

Pracownik sezonowy - zbiór pieczarek

Lokalizacja:

Hoefingen koło Hannoveru

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Pewne zarobki - wynagrodzenie miesięczne,
  • Dodatek urlopowy i bonusy za dodatkowe kilogramy,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Na miejscu opieka polskiego koordynatora,
  • Personel mówiący w języku polskim,
  • Zakwaterowanie z WiFi,
  • Możliwość regularnych przyjazdów i dłuższej współpracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w zbiorze pieczarek lub przy pracach sezonowych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Dyspozycyjność na czas trwania umowy,
  • Sumienność,
  • Dobry stan zdrowia.

Firma oferuje:

Krótkie informacje:
  • Stawka godzinowa wynosi 12,41€ brutto,
  • Pierwsza umowa podpisywana na minimum 2 miesiące, zawsze od 1-go dnia miesiąca,
  • Praca na halach, na platformach, wysokość maksymalnie 3 m.
  • Dojazd z PL na własny koszt,
  • Zakwaterowanie w pobliżu firmy, brak konieczności dojazdów do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Weser-Champignon Dohme GmbH & Co.

branże: Praca fizyczna