PracaOferty pracy Holandia ( miasto Eindhoven) › Pracownik na myjkach ciśnieniowych, prace porządkowe

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Stanowisko:

Pracownik na myjkach ciśnieniowych, prace porządkowe

Lokalizacja:

Holandia ( miasto Eindhoven)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281) dla swoich partnerów w Holandii pilnie poszukujemy osób do pracy przy na myjkach oraz do innych prac porządkowych oraz pomocniczych w zakładach recyclingu produktów mięsnych i spożywczych w okolicach Eindhoven

Opis stanowiska:
Zakład w okolicach Eindhoven:
Praca które się wykonuje:
 -czyszczenie samochodów- kontenerów myjką ciśnieniową w zakładzie recyklingu produktów mięsnych i spożywczych,
- rozpakowywanie przeterminowanych produktów mięsnych i spożywczych
- obróbka elementów mięsnych i zawieszanie na linkach
- inne prace pomocnicze i porządkowe

Co oferujemy?
-zatrudnienie na warunkach holenderskich u sprawdzonego pracodawcy z możliwością długoterminowej współpracy.
- wypłaty w wysokości 1 800 - 2 200 euro netto na cztery tygodnie po odliczeniu wszystkich kosztów. Wysokość wypłaty zależy od ilości godzin i zmiany (pracuje się na trzy zmiany)
- wypłaty w cyklach co cztery tygodnie (13wypłat w roku)  z możliwością cotygodniowych zaliczek,
- zapewnione dojazdy do pracy
- zapewnione zakwaterowanie
-24 dni płatnego urlopu w roku
-100 % płatnego chorobowego
-Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
-osobom, które nigdy nie pracowały w Holandii załatwiamy wszelkie formalności

Wymagania stawiane pracownikowi:

Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane doświadczenie w pracy na myjkach ciśnieniowych

Mile widziane doświadczenie w zakładach utylizacji, w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie.

Dobrego stanu zdrowia i chęci do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Praca fizyczna