PracaOferty pracy Holandia › Pracownik magazynu w Heerlen – PRACA IDEALNA NA WAKACJE

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynu w Heerlen – PRACA IDEALNA NA WAKACJE

Lokalizacja:

Holandia, Heerlen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ta praca nie wymaga doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Czym będziesz się zajmować: Praca na tym stanowisku polega między innymi na: przyjęciu towarów (produkty wielu znanych marek odzieżowych), kontroli jakości, sortowaniu, tagowaniu (aby produkt trafił na właściwą półkę), skanowaniu. Praca odbywa się na hali w temperaturze około +18°C.

Dołącz do GXO Logistics: globalnego lidera w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Pracuj i rozwijaj się w dynamicznym, międzynarodowym środowisku oraz zdobywaj cenne doświadczenie w branży logistycznej.

Lokalizacja: Heerlen, Holandia

Wymagamy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Gotowości do pracy na zmiany i w weekendy

Nasza oferty

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 13,32 brutto/h
  • Dodatek urlopowy
  • Dodatek wakacyjny
  • Możliwość robienia nadgodzin - płatne 130% (dzięki temu zarobisz jeszcze więcej!)
  • Dodatek za pracę w weekendy
  • Możliwość regularnej współpracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie wysokiej jakości
  • Dzienny dodatek dla kierowców 5 EUR
  • Ubezpieczenie, transport do pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu, gdzie możesz zarabiać więcej, cieszyć się stabilnym zatrudnieniem i zdobywać doświadczenie w branży logistycznej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-14

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości