eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Pracownik hotelu- Francja. *

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik hotelu- Francja. *

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • codzienne sprzątanie i przygotowanie pokoi po wyjeździe gości; dbałość o czystość części wspólnych, wymiana pościeli
  • obsługa recepcji hotelowej
  • zbieranie zamówień; obsługa gości w restauracji; wydawanie posiłków
  • prace porządkowe w kuchni; przygotowanie posiłków dla personelu; mycie naczyń.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży gastronomicznej/ hotelarskiej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka francuskiego mile widziana.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę na terenie Francji na różnych stanowiskach: pokojówka, kelnerka, recepcjonistka, pomoc kuchenna, konserwator (złota rączka)
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę 11,65 € na godzinę brutto
  • 10% premii urlopowej
  • gwarancję 35h pracy tygodniowo, z możliwością nadgodzin
  • nadgodziny dodatkowo płatne
  • pracę w sezonie letnim.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-14

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering